Znajdź wykonawcę

Kleje jedno i dwukomponentowe

Kleje poliuretanowe mają nieograniczoną ilość zastosowań w produkcji przemysłowej, gdzie cenione są za znakomite przyczepności do różnych materiałów, dużą wytrzymałość spoiny i łatwość przetwarzania oraz dostosowywania do zmiennych warunków produkcji. 

Ich własności pozwalają na skuteczne klejenie tak różnych, pod względem struktury i składu, materiałów jak wełna mineralna i blacha, jak pianka elastyczna i włóknina, jak podeszwa i cholewka buta.

W naszej ofercie proponujemy różne rozwiązania systemów klejowych opracowywanych pod kątem pożądanych własności  i warunków przetwórczych odbiorcy. Posiadamy kleje jedno- i dwuskładnikowe, o różnej reaktywności i bardziej lub mniej spienionej spoinie.

Zobacz galerię zdjęć

Zadaj nam pytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiedź postaramy się wysłać w ciagu 24 godzin o otrzymanego zapytania.

logo Biuro Ultrapur
telefon kontaktowy
61 415 29 82

biuro@ultrapur.pl
Napisz w czym możemy pomóc
Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Podaj kod z obrazka
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.