Tu jesteś      Strona główna   /   Produkty  /   Kleje jedno i dwukomponentowe

Kleje jedno i dwukomponentowe

Kleje poliuretanowe mają nieograniczoną ilość zastosowań w produkcji przemysłowej, gdzie cenione są za znakomite przyczepności do różnych materiałów, dużą wytrzymałość spoiny i łatwość przetwarzania oraz dostosowywania do zmiennych warunków produkcji. 

Ich własności pozwalają na skuteczne klejenie tak różnych, pod względem struktury i składu, materiałów jak wełna mineralna i blacha, jak pianka elastyczna i włóknina, jak podeszwa i cholewka buta.

W naszej ofercie proponujemy różne rozwiązania systemów klejowych opracowywanych pod kątem pożądanych własności  i warunków przetwórczych odbiorcy. Posiadamy kleje jedno- i dwuskładnikowe, o różnej reaktywności i bardziej lub mniej spienionej spoinie.

Lider w ociepleniach
Gęstość po natryśnięciu ok 12 kg/m3

System otwartokomórkowy do izolacji poddaszy. Ze względu na użycie najnowszych typów katalizatorów system charakteryzuje się mało uciążliwym zapachem podczas natryskiwania.. Klasa palności E.
Gęstość po natryśnięciu ok 40 kg/m3

Charakteryzuje się wysoką twardością w stosunku do gęstości a także gładkim licem. Ze względu na wysoką zawartość Solkane 365/227 posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne. Jest też odporny na skurcz a zarazem pękanie piany w różnych temperaturach. Klasa palności E.
Gęstość po natryśnięciu ok 50 kg/m3

System stworzony do izolacji fundamentów. Ekonomiczna wersja systemu dachowego o zmniejszonej gęstości i odporności na ogień przy utrzymaniu wysokiej wytrzymałości na ściskanie.
Gęstość po natryśnięciu ok 60 kg/m3

Charakteryzuję się bardzo wysoka twardością a także bardzo gładkim licem, co jest istotne podczas zabezpieczenia piany farbą. Ze względu na wysoką zawartość Solkane 365/227 posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne. Jest też odporny na skurcz a zarazem pękanie piany.
Gęstość po natryśnięciu ok 600 kg/m3

System jest prawie nie spieniony o bardzo twardej strukturze i doskonale nadaje się do wzmacniania elementów z ABS i PMMA
Zadaj
Nam pytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiedź postaramy się wysłać w ciagu 24 godzin o otrzymanego zapytania.