Znajdź wykonawcę

Systemy pianki integralnej i elastycznej formowanej

Ciekawym zastosowaniem poliuretanu jest tzw pianka integralna posiadająca gruby i wytrzymały naskórek przy jednoczesnej elestyczności od środka. Takie cechy pozwalają na wykonanie różnych elementów użytkowych które łączą w sobie estetykę, komfort i odczucie wysokiej jakości. W technologii pianki integralnej produkuje się większość kierownic samochodowych, zagłówki, podłokietniki i siedziska w krzesłach laboratoryjnych i przemysłowych.

Ciekawym zastosowaniem jest również produkcja siodełek rowerowych oraz materaców do stołów operacyjnych.

Nasza firma dedykuje do tego typu zastosowań linię produktów Ultrapol IS.Osobną grupę stanowi pianka elastyczna formowana, która jest ekskluzywną alternatywą dla pianki elastycznej wycinanejz bloków. Produkt tworzymy poprzez nalewanie poliuretanu do formy stanowiącej ostateczny kształt siedziska, w ten sposóbodworowana wypraska daje użytkownikowi idealne poczucie komfortu. Tej technologii używamy przy produkcji siedzisk samochodowych.

Ultrapol E to linia dedykowana do pianki elastycznej formowanej.

Zobacz galerię zdjęć

Zadaj nam pytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiedź postaramy się wysłać w ciagu 24 godzin o otrzymanego zapytania.

logo Biuro Ultrapur
telefon kontaktowy
61 415 29 82

biuro@ultrapur.pl
Napisz w czym możemy pomóc
Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Podaj kod z obrazka
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.