Tu jesteś      Strona główna   /   Produkty  /   Systemy zalewowe

Systemy zalewowe

Systemy zalewowe znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy wypełnić puste przestrzenie pianką o pożądanych własnościach.
Mogą to być zarówno przestrzenie między ścianami budowli jak i między zbiornikiem czy rurociągiem a jego obudową.
Do grupy tej zaliczamy także systemy do produkcji bloków w formach. Z bloków pianki można wycinać płyty, otuliny służące do celów izolacyjnych.
Pianka wytwarzana jest metodą zalewową {‘in-situ”) przy pomocy profesjonalnych maszyn przetwórczych. 
Projektujemy i produkujemy systemy o szerokim zakresie parametrów takich jak gęstość, palność, izolacyjność.
W każdej sytuacji możemy dostosować system do wymagań i możliwości przetwórczych odbiorcy. 
Lider w ociepleniach
Gęstość po natryśnięciu ok 12 kg/m3

System otwartokomórkowy do izolacji poddaszy. Ze względu na użycie najnowszych typów katalizatorów system charakteryzuje się mało uciążliwym zapachem podczas natryskiwania.. Klasa palności E.
Gęstość po natryśnięciu ok 40 kg/m3

Charakteryzuje się wysoką twardością w stosunku do gęstości a także gładkim licem. Ze względu na wysoką zawartość Solkane 365/227 posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne. Jest też odporny na skurcz a zarazem pękanie piany w różnych temperaturach. Klasa palności E.
Gęstość po natryśnięciu ok 50 kg/m3

System stworzony do izolacji fundamentów. Ekonomiczna wersja systemu dachowego o zmniejszonej gęstości i odporności na ogień przy utrzymaniu wysokiej wytrzymałości na ściskanie.
Gęstość po natryśnięciu ok 60 kg/m3

Charakteryzuję się bardzo wysoka twardością a także bardzo gładkim licem, co jest istotne podczas zabezpieczenia piany farbą. Ze względu na wysoką zawartość Solkane 365/227 posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne. Jest też odporny na skurcz a zarazem pękanie piany.
Gęstość po natryśnięciu ok 600 kg/m3

System jest prawie nie spieniony o bardzo twardej strukturze i doskonale nadaje się do wzmacniania elementów z ABS i PMMA
Zadaj
Nam pytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiedź postaramy się wysłać w ciagu 24 godzin o otrzymanego zapytania.