Tu jesteś      Strona główna   /   Produkty  /   Systemy natryskowe otwartokomórkowe

Systemy natryskowe otwartokomórkowe

Dwuskładnikowy system natryskowy Ultrapol RG 03/10 jest jednym z wiodących produktów w portfolio naszej firmy. Nie bez przyczyny znalazł on uznanie i jest coraz chętniej stosowany zarówno w Polsce jak i za granicą.

 

Produkcja Ultrapol RG 03/10 odbywa się w specjalnie dedykowanym 5 tonowym mieszalniku pod nadzorem technologów z dwudziestoletnim doświadczeniem. Aby produkt trafił do sprzedaży musi przejść szereg testów w naszych laboratoriach pod względem zgodności ze zharmonizowaną normą PN-EN 1435-1:2013-06. Produkt posiada atest PZH i znak CE.

 

Ultrapol RG 03/10 jest pakowany w 200 litrowe stalowe lakierowane wewnątrz beczki w zestawach: 220kg składnika A i 250kg Składnika B

Wydajność z zestawu w zależności od geometrii dachu i przy utrzymaniu reżimu technologicznego to 38-40 m3

 

Wysyłka towaru realizowana jest tego samego dnia, jeżeli zamówienie trafi do nas do godziny 11.00 lub dnia następnego, jeżeli zamówienie otrzymamy po 11.00.

 

Więcej informacji o systemie Ultrapol RG 03/10 znajdą Państwo w zakładce „warunki przetwórstwa i parametry pianki Ultrapol RG 03/10”. Natomiast w zakładce „do pobrania” znajdą Państwo pełną dokumentację dotyczącą Ultrapol RG 03/10

 

 

 

 

Lider w ociepleniach
Gęstość po natryśnięciu ok 12 kg/m3

System otwartokomórkowy do izolacji poddaszy. Ze względu na użycie najnowszych typów katalizatorów system charakteryzuje się mało uciążliwym zapachem podczas natryskiwania.. Klasa palności E.
Gęstość po natryśnięciu ok 40 kg/m3

Charakteryzuje się wysoką twardością w stosunku do gęstości a także gładkim licem. Ze względu na wysoką zawartość Solkane 365/227 posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne. Jest też odporny na skurcz a zarazem pękanie piany w różnych temperaturach. Klasa palności E.
Gęstość po natryśnięciu ok 50 kg/m3

System stworzony do izolacji fundamentów. Ekonomiczna wersja systemu dachowego o zmniejszonej gęstości i odporności na ogień przy utrzymaniu wysokiej wytrzymałości na ściskanie.
Gęstość po natryśnięciu ok 60 kg/m3

Charakteryzuję się bardzo wysoka twardością a także bardzo gładkim licem, co jest istotne podczas zabezpieczenia piany farbą. Ze względu na wysoką zawartość Solkane 365/227 posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne. Jest też odporny na skurcz a zarazem pękanie piany.
Gęstość po natryśnięciu ok 600 kg/m3

System jest prawie nie spieniony o bardzo twardej strukturze i doskonale nadaje się do wzmacniania elementów z ABS i PMMA
Zadaj
Nam pytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiedź postaramy się wysłać w ciagu 24 godzin o otrzymanego zapytania.