Znajdź wykonawcę

O Ultrapur

Spółka Ultrapur powstała w 2013 roku.

Aktualnie zatrudnione osoby w firmie posiadają wieloletnie doświadczenie w branży poliuretanowej i są specjalistami w zakresie tworzenia, produkcji i wdrażania u klienta dopasowanych do jego potrzeb produktów.


Spółka Ultrapur jest firmą produkcyjno-handlową, wszystkie sprzedawane systemy są produkowane w Polsce. Posiada zaplecze produkcyjne które umożliwia wyprodukowanie i dostawę towaru do klienta nawet w 3 dni. Ważną siłą spółki Ultrapur są zatrudnieni w niej technolodzy. Ich wiedza i wieloletnie doświadczenie są niezbędne zarówno podczas wdrażania systemów jak i ciągłej współpracy serwisowej. Celem spółki jest produkcja wysokiej jakości systemów poliuretanowych spełniających wymagania klientów, ścisła współpraca technologiczna z klientami, wzorowy serwis i szybka dostawa. Obecnie spółka Ultrapur produkuje systemy izolacyjne, systemy do pianki integralnej, systemy poliestrowe do produkcji podeszew, kleje poliuretanowe jedno i dwu składnikowe.

 

Zobacz galerię zdjęć

Poprzednie     1 2     Następne
Zadaj nam pytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiedź postaramy się wysłać w ciagu 24 godzin o otrzymanego zapytania.

logo Biuro Ultrapur
telefon kontaktowy
61 415 29 82

biuro@ultrapur.pl
Napisz w czym możemy pomóc
Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Podaj kod z obrazka
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.