Tu jesteś      Strona główna   /   O firmie  /   O Ultrapur

O Ultrapur

Spółka Ultrapur powstała w 2013 roku. Aktualnie zatrudnione osoby w firmie posiadają wieloletnie doświadczenie w branży poliuretanowej i są specjalistami w zakresie tworzenia, produkcji i wdrażania u klienta dopasowanych do jego potrzeb produktów.

Spółka Ultrapur jest firmą produkcyjno-handlową, wszystkie sprzedawane systemy są produkowane w Polsce. Posiada zaplecze produkcyjne które umożliwia wyprodukowanie i dostawę towaru do klienta nawet w 3 dni. Ważną siłą spółki Ultrapur są zatrudnieni w niej technolodzy. Ich wiedza i wieloletnie doświadczenie są niezbędne zarówno podczas wdrażania systemów jak i ciągłej współpracy serwisowej. Celem spółki jest produkcja wysokiej jakości systemów poliuretanowych spełniających wymagania klientów, ścisła współpraca technologiczna z klientami, wzorowy serwis i szybka dostawa. Obecnie spółka Ultrapur produkuje systemy izolacyjne, systemy do pianki integralnej, systemy poliestrowe do produkcji podeszew, kleje poliuretanowe jedno i dwu składnikowe.

 

Poprzednie     1 2 3     Następne
Lider w ociepleniach
Gęstość po natryśnięciu ok 12 kg/m3

System otwartokomórkowy do izolacji poddaszy. Ze względu na użycie najnowszych typów katalizatorów system charakteryzuje się mało uciążliwym zapachem podczas natryskiwania.. Klasa palności E.
Gęstość po natryśnięciu ok 40 kg/m3

Charakteryzuje się wysoką twardością w stosunku do gęstości a także gładkim licem. Ze względu na wysoką zawartość Solkane 365/227 posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne. Jest też odporny na skurcz a zarazem pękanie piany w różnych temperaturach. Klasa palności E.
Gęstość po natryśnięciu ok 50 kg/m3

System stworzony do izolacji fundamentów. Ekonomiczna wersja systemu dachowego o zmniejszonej gęstości i odporności na ogień przy utrzymaniu wysokiej wytrzymałości na ściskanie.
Gęstość po natryśnięciu ok 60 kg/m3

Charakteryzuję się bardzo wysoka twardością a także bardzo gładkim licem, co jest istotne podczas zabezpieczenia piany farbą. Ze względu na wysoką zawartość Solkane 365/227 posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne. Jest też odporny na skurcz a zarazem pękanie piany.
Gęstość po natryśnięciu ok 600 kg/m3

System jest prawie nie spieniony o bardzo twardej strukturze i doskonale nadaje się do wzmacniania elementów z ABS i PMMA
Zadaj
Nam pytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiedź postaramy się wysłać w ciagu 24 godzin o otrzymanego zapytania.