Tu jesteś      Strona główna   /   O firmie  /   Nasze laboratorium

Nasze laboratorium

Posiadamy dwa w pełni wyposażone laboratoria.

W pierwszym tzn. „mokrym” sprawdzane są komponenty pod względem parametrów fizykochemicznych. Tutaj także nasi technolodzy z 20 letnim doświadczeniem opracowują nowe produkty, aby sprostać wymaganiom klientów

W drugim tzn. „suchym” sprawdzane są parametry fizykochemiczne i mechaniczne pianek. Są to między innymi: przewodność cieplna, palność, nasiąkliwość. Jest to niezbędne ze względu na to, że systemy przez nas produkowane muszą być zgodne ze zharmonizowanymi normami. Laboratorium to służy także to testów pianki otwarto komórkowej, celem uzyskania powykonawczej gwarancji. 

Poprzednie     1 2 3     Następne
Lider w ociepleniach
Gęstość po natryśnięciu ok 12 kg/m3

System otwartokomórkowy do izolacji poddaszy. Ze względu na użycie najnowszych typów katalizatorów system charakteryzuje się mało uciążliwym zapachem podczas natryskiwania.. Klasa palności E.
Gęstość po natryśnięciu ok 40 kg/m3

Charakteryzuje się wysoką twardością w stosunku do gęstości a także gładkim licem. Ze względu na wysoką zawartość Solkane 365/227 posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne. Jest też odporny na skurcz a zarazem pękanie piany w różnych temperaturach. Klasa palności E.
Gęstość po natryśnięciu ok 50 kg/m3

System stworzony do izolacji fundamentów. Ekonomiczna wersja systemu dachowego o zmniejszonej gęstości i odporności na ogień przy utrzymaniu wysokiej wytrzymałości na ściskanie.
Gęstość po natryśnięciu ok 60 kg/m3

Charakteryzuję się bardzo wysoka twardością a także bardzo gładkim licem, co jest istotne podczas zabezpieczenia piany farbą. Ze względu na wysoką zawartość Solkane 365/227 posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne. Jest też odporny na skurcz a zarazem pękanie piany.
Gęstość po natryśnięciu ok 600 kg/m3

System jest prawie nie spieniony o bardzo twardej sytrukturze i doskonale nadaje się do wzmacniania elementów z ABS i PMMA
Zadaj
Nam pytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiedź postaramy się wysłać w ciagu 24 godzin o otrzymanego zapytania.